Club Zone

Club Zone

Info about events around you

Facebook Twitter Tiranë, Albania

247

Check-ins
Business Club AlbaniaTirana, Qarku i Tiranës • June 10, 2011

Karaoke apo pub? Te gjitha klubet me te mira se bashku me adresat e tyre perkatese i gjeni ne brendesi te revisten Kult qe ju uron nje mbremje te kendshme.

Save
Report
Club ZoneTirana, Qarku i Tiranës • August 31, 2012

THE MOST WONDERFUL BLUE MOON FOR THE LAST SUMMER WEEKEND E PREMTE 31 GUSHT - ABEL DJ E SHTUNE 01 SHTATOR - AD DISHA & DJ COOL THE CODE SUMMER Follow The Blue Moon Read more

Save
Report
Club MumjaApril 16, 2011

Revista Kult rekomandon “Xhungël buzëkuqesh” nje bestseller nga Candance Bushnell autorja e librit “Seksi dhe qyteti”

Save
Report

See all 1 list

Lists Club Zone Has Saved

17 places including Neues Rathaus, Ludwig-Maximilians-Universität (LMU), Alte Pinakothek, Hard Rock Cafe Munich
See All
Badges (2)
ShutterbugNewbie
See all
Friends (529)
Artan H.Olivia K.Fjolla K. P.Leon T.Lorik Q.Valon H.Aleks Arjeta Z.Petrit G.Zyli Z.Xhil D.Elvis D.Lindrit M.Lorik Z.Robert B.Izabela B.Gold Lunge B.
Pages Followed (22)
Elizabeth PageArnold S.OfficialWireThe New York Timesashton k.Agjencia eMagicBlackBerryPOLITICORita OraHuffPostHyPursuit Inc.Travel ChannelMichael BritoCNNCogniFit Brain FitnessFoursquare