Slavcho Andov

Slavcho Andov

FacebookTwitter

Veles
 • 1 Tips
 • 330 Followers
 • 229 Following
 • 2 Lists
Slavcho's Lists in All Cities
 • Skopje
 • All Cities
Slavcho's Top Cities
Skopje
1 Tip
Load More
Load More
Slavcho Andov
0 places updated
0 places
Slavcho Andov
0 places updated
0 places
  Save
  "Риббутгер - највкусното нешто што го имам пробано до сега, вреди за секое денарче."
  Slavcho AndovSlavcho Andov · May 13, 2014
  Burgers
  · Скопје, Македонија
  5.9