Followers

  No one is following Keshilli yet.
  Load More

  Following

   Keshilli isn't following anyone yet.
   Load More

   Keshilli Ministrave locations

   Getting your current location Getting your current location
   Finding Keshilli Ministrave locations Finding Keshilli Ministrave locations

   41 Tips

   • Recent
   • All Tips
   • Tirana, Albania (41)
   Keshilli i Ministrave.orgOctober 15, 2012
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Sot eshte nje dite e shenuar per te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen. Kryeministri Sali Berisha ka ditelindjen dhe mbush plot 68 pranvera.

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgJanuary 22, 2012
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Ne shenje proteste ndaj politikes antikombetare te Edvin Rames dhe puqisteve te tjere, qeveria shqiptare do te hidhet ne nje greve 24 oreshe online ne Facebook, Google dhe Twitter.

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgAugust 16, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Gjatë karrierës time doktoreske u kam dhënë pacientëve të mi me qindra raporte, por asnjëri prej tyre nuk ka qenë kaq skandaloz si ky i OSBE” Read more

   Save
   Report
   Bashkia e TiranesAugust 8, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Kryetari Lul takohet me aktoren Eliza Dushku. Së shpejti dokumentari “Eliza në Bashkinë e Cudirave” Read more

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgAugust 5, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Policia: Bosi i mafies u arrestua ndërsa ishte me pushime. Berisha: Shqipëria destinacion turistik edhe për mafiozët Read more

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgAugust 3, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Reagon Këshilli i Ministrave.org ndaj grevës së minatorëve. Berisha: Do mbështesim grevistët pa rezerva. Read more

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgAugust 1, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Berisha thyen rekordin e notit në Dhërmi. Basha: Rekordin e kryeministrit tim do ta thyej unë në Lana River Read more

   Save
   Report
   Bashkia e TiranesJuly 30, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   “Kam premtuar se do të dëgjohet Zëri i Qytetarit por unë kam detyrime edhe ndaj Zërit të Berishës” tha kryetari Lul për Zërin e Amerikës duke shtuar se ai ishte kundër prishjes së Piramidës por ishte Read more

   Save
   Report
   Bashkia e TiranesJuly 25, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Ne deren e Bashkise KryeLuli Basha ben kurban Dashin (jo dashin e Pqeinit)

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgJuly 22, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Haxhinasto: Toka jonë nuk i duron cibanët e huaj dhe pordhët europiane. Berisha: Trimi i xha Salos. Read more

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgJuly 18, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Arrestohen dy kriminelë të rrezikshëm. Tentuan të helmonin me cadra minatorët e ngujuar Read more

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgJuly 12, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   "Saleban" historia e një vizionari - së shpejti në kinema Qeveria Read more

   Save
   Report
   Business Club AlbaniaJuly 4, 2011
   Meeting Room
   • Tirana, Albania

   Nje hapesire kontakti ekskluzivisht per biznesmenet, drejtuesit e kompanive, menaxheret e marketingut.

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgJune 26, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Arrihet marrëveshja me Greqinë për lejimin e camëve. Haxhinasto: Do korrigjohen kartat e identitetit Read more

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgJune 24, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Sqarim lidhur me lajmet e mediave se Berishën nuk e ka takuar askush ne Bruksel Read more

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgJune 11, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   PS nuk fton në 20 vjetorin e saj Nanon, Berishën e as Metën. Rama: Ftesa për Berishën ishte hedhur në kutinë e gabuar Read more

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgMay 28, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Çiljeta bashkohet me princin e saj blu në Londër. Berisha: Çili po na braktis në një moment të vështirë Read more

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgMay 8, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   KM.org: Individët që kanë tentuar të votojnë disa herë, e kanë bërë për të shmangur rradhët e gjata Read more

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgMay 8, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Nese dikush ju ofron 1500 ose 2000 leke ne kembim te kartes tuaj, atehere ai po ju mashtron. @Keshilli ju keshillon te mos e jepni karten per me pak se 100 Euro (pa tvsh)

   Save
   Report
   Keshilli i Ministrave.orgApril 17, 2011
   Capitol Building
   • Tirana, Albania

   Basha shpalos planin madhor të fushatës: 1 milionë të punësuar brenda 2011 Read more

   Save
   Report