Followers

  No one is following Maya yet.
  Load More

  Following

   Maya isn't following anyone yet.
   Load More

   Maya Pavlovska locations

   Getting your current location Getting your current location
   Finding Maya Pavlovska locations Finding Maya Pavlovska locations

   105 Tips

   • Recent
   • All Tips
   • Skopje, Macedonia (52)
   • BBQ Joints (7)
   • Pizza Places (7)
   • Nightclubs (5)
   • Cafés (9)
   • Berovo, Macedonia (6)
   • Bars (5)
   • Outdoors & Recreation (5)
   • Fast Food Restaurants (4)
   • Monuments / Landmarks (4)
   • Dessert Shops (4)
   • Ohrid, Macedonia (4)
   • Bakeries (3)
   • Burger Joints (3)
   • Kumanovo, Macedonia (3)
   • Prilep, Macedonia (3)
   • Lounges (2)
   • Eastern European Restaurants (2)
   • Chinese Restaurants (2)
   • Beaches (2)
   • Pubs (2)
   • Vinica, Macedonia (2)
   • Sports Bars (1)
   • Rest Areas (1)
   • Donut Shops (1)
   • Parks (1)
   • Theme Parks (1)
   • Hotel Bars (1)
   • Pool Halls (1)
   • Music Venues (1)
   • Mediterranean Restaurants (1)
   • Cocktail Bars (1)
   • Strumica, Macedonia (1)
   • Kavadarci, Macedonia (1)
   • Farmers Markets (1)
   • Wine Bars (1)
   • Steakhouses (1)
   Restorant NIKODecember 6, 2014
   Steakhouse
   • Macedonia

   Имаат добра ловечка, услугата безпрекорна а персоналот брз и ефикасен :)

   Save
   Report
   Могила на непобеденитеedited November 9, 2014
   Landmark
   • Prilep, Macedonia

   Могила... луѓето во Могила работат, вредни и предобри... А фармата беспрекорна :)

   1 Save
   Report
   GradskoNovember 9, 2014
   Village
   • Macedonia

   Градско...убавина....

   1 Save
   Report
   Pazarce - RosomanNovember 9, 2014
   Farmer's Market
   • Macedonia

   Се што ти треба, сигурно ке најдеш....

   1 Save
   Report
   Кавадарци / KavadarciNovember 9, 2014
   City

   Кавадарци е град со места и убавини за сечиј вкус....оди и увери се .)

   1 Save
   Report
   RosomanNovember 9, 2014
   Neighborhood
   • Macedonia

   Росоман поседува посебна убавина која мора да се види...Местото е познато како центар за Праски....

   Save
   Report
   Прилеп / PrilepNovember 9, 2014
   City
   • Macedonia

   убавините на Прилеп....

   Save
   Report
   ПлетварNovember 9, 2014
   Mountain
   • Prilep, Macedonia

   убав поглед....

   1 Save
   Report
   pivnicaNovember 9, 2014
   Pub
   • Macedonia

   Се е вкусно,специјалитети топ.... Само мезето да се поправи....

   Save
   Report
   restoran luleedited November 9, 2014
   Eastern European
   • Macedonia

   Пробајте го легендарниот Крап на Тиквешко Езеро... И разгледувај ги убавините на Езерото на кои им нема крај....

   1 Save
   Report
   Tikveš Wineryedited November 9, 2014
   Winery
   • Kavadarci, Macedonia

   Дегустирајте ги вината од Тиквеш... Незнаеш кое од кое е поубаво и поубаво.....

   Save
   Report
   Ресторан ЧеNovember 9, 2014
   Restaurant
   • Prilep, Macedonia

   Пробајте било кој од специјалитетие на Ресторан Че.... нема утка :)

   Save
   Report
   Центробизнис - CentrobiznisOctober 8, 2013
   Restaurant
   • Macedonia

   Посети го Најдобриот ресторан во Виница ,,Центробизнис" ... Пријатна атмосфера, врвна услуга и квалитетен персонал. А Вечерта, дефинитивно е загарантирана :)

   1 Save
   Report
   amintaSeptember 13, 2013
   BBQ
   • Macedonia

   Кафанче во паркот Ѓорче Петров.....стар амбиент,турбо фолк, а за нарачка, хамбургерот е топ :)

   Expertise in BBQ Joints
   1 Save
   Report
   Виница/VinicaSeptember 13, 2013
   Town
   • Macedonia

   Виница е град кој има многу понуди......посебно во лето ако сакаш да се разладиш посети го базенот, нема утка :)

   1 Save
   Report
   Hotel & Restaurant Canyon MatkaSeptember 13, 2013
   Restaurant
   • Skopje, Macedonia

   Посети ги убавините на Матка... А за одмор, седни во ресторанот, нарачај и уживај :)

   Expertise in Skopje, Macedonia
   1 Save
   Report
   Ресторан НационалSeptember 12, 2013
   Eastern European
   • Skopje, Macedonia

   Услугата и квалитетот е првата работа што ке те запрепасти.... а што и да порачаш нема утка :)

   Expertise in Skopje, Macedonia
   1 Save
   Report
   slatkarnica VenecijaSeptember 12, 2013
   Desserts
   • Macedonia

   Дефинитивно најдобрата слаткарница во Порта Влае :)

   1 Save
   Report
   ЉубовSeptember 12, 2013
   Café
   • Skopje, Macedonia

   Oдлично место за одмор :)

   Expertise in Skopje, Macedonia
   2 Saves
   Report
   RiminiSeptember 12, 2013
   Pizza
   • Skopje, Macedonia

   Имаат добри пици, и добри лазањи :)

   Expertise in Pizza Places and Skopje, Macedonia
   Save
   Report