Meri Shesho

Meri Shesho

FacebookTwitter

Хејтам фејк чекери

Скопје, Macedonia (FYROM)
 • 29 Tips
 • 629 Followers
 • 306 Following
 • 7 Lists
Meri's Lists in All Cities
 • Skopje
 • Bansko
 • Ohrid
 • All Cities
Meri's Top Cities
Skopje
2 Lists Created · 14 Tips
Bansko
4 Tips
Ohrid
4 Tips
Load More
Load More
Meri's Recent Lists
Meri Shesho
0 places updated November 8, 2012
0 places
Meri Shesho
5 places updated May 11, 2013
5 places including Kaj Bale, Наџак, Gostilnica Dane, Alta-n
+2
Meri Shesho
3 places updated October 3, 2014
3 places including Скара Бар, Pub Porta, Seir - Lounge Bar
Meri Shesho
0 places updated September 25, 2012
0 places
Meri Shesho
14 places updated
14 places including Nadica Nails, Evroporc, Wonderlust, Bushi Restaurant
Meri Shesho
12 places updated
12 places including Врв на Водно (Крстовар), 3П1Ц3НТ4Р[epicentar], Alter Ego, Beta House
  Meri's Recent Tips
  Save
  "Бургерите доаѓаат со екстра железо. Персоналот многу не го интересира тоа."
  Meri SheshoMeri Shesho · March 19, 2016
  Lounge
  · Skopje, Македонија
  8.3
  Save
  "Одлична храна, пристапни цени и многу убав амбиент. За тие со поспецифичен вкус за егзотични јадења- пилешкото со кикирики и салатата со спанаќ се одличен избор"
  Meri SheshoMeri Shesho · February 11, 2016
  Chinese
  · Скопје, Македонија
  8.1
  Save
  "Покрај што има евтини цени, сладоледот и коктелите се врхунски!"
  Meri SheshoMeri Shesho · June 16, 2015
  Café
  · Скопје, Македонија
  7.3
  Save
  "Сладоледот е скроз расипан - различните вкусови немаат вкус. Најлош сладолед досега што сум го пробала"
  Meri SheshoMeri Shesho · May 13, 2014
  Ice Cream
  · Скопје, Македонија
  8.2
  Save
  "The food here was awful! All inclusive means that you get a meal and a drink with a pretty nasty taste. The water in the indoor pool was cold and the staff rude. The rooms were ok. Not a 4-star hotel!"
  Meri SheshoMeri Shesho · October 13, 2013
  Hotel
  · Банско, България
  6.7
  Save
  "Ако ги шеташ сите музеи по Европа за да си "културно побогата личност", греота е да не ги посетиш прво нашите музеи. Дури цената е преевтина за тој 1,5 час тура."
  Meri SheshoMeri Shesho · October 5, 2013
  History Museum
  · Скопје, Македонија
  7.3