Стефан Савевски

Стефан Савевски

FacebookTwitter

Centar
 • 5 Tips
 • 347 Followers
 • 335 Following
 • 2 Lists
Стефан's Lists in All Cities
 • Skopje
 • All Cities
Стефан's Top Cities
Skopje
3 Tips
Load More
Load More
Стефан Савевски
0 places updated
0 places
Стефан Савевски
7 places updated
7 places including Стаза - Кеј на Вардар, Savevski, Pergola, L'atelier Cafe
  Save
  "Најдобра услуга во градов!"
  Стефан СавевскиСтефан Савевски · November 23, 2013
  Café
  · Скопје, Македонија
  9.2
  Save
  "Idila, odmor za dushata. Prekrasno mesto so najubavata terasa."
  Restaurant
  · Македонија
  Save
  "Ако се возите со државен автобус купете си билет од билетарата и заштедете 5 денари :)"
  Bus Station
  · Македонија
  Save
  "Дипломски само во договор со бифето ;)"
  University
  · Скопје, Македонија
  Save
  "Ова се тесни темни улици..."
  Neighborhood
  · Скопје, Македонија