A

Ana

Скопје, Македонија
 • 5 Tips
 • 1 Followers
 • 48 Following
 • 2 Lists
Ana's Lists in All Cities
 • Skopje
 • All Cities
Ana's Top Cities
Skopje
5 Tips
Load More
Load More
16 places updated
16 places including Antico rock bar, Veranda, Kamini Bar, Sail In
19 places updated
19 places including Слаткарница „Палма“ (Аеродром), Drinkers' Paradise, Коктел Бар | Cocktail Bar, Casa Cubana
  Save
  "Одлична пица! Една од поубавите во градов."
  A
  Ana · December 30, 2012
  Irish
  · Скопје, Македонија
  7.7
  Save
  "Crnche! :)"
  A
  Ana · December 14, 2012
  Cocktail
  · Скопје, Македонија
  8.5
  Save
  "Најдобри коктели во градот со реални цени."
  A
  Ana · December 14, 2012
  Cocktail
  · Скопје, Македонија
  8.6
  Save
  "Четврток на латино! Супер атмосфера ама знае да има гужва повеќе од што треба."
  A
  Ana · December 13, 2012
  Nightclub
  · Скопје, Македонија
  7.0
  Save
  "Нељубезен персонал!"
  A
  Ana · December 12, 2012
  Café
  · Скопје, Македонија
  5.1