Followers

  No one is following Gridi yet.
  Load More

  Following

   Gridi isn't following anyone yet.
   Load More

   Gridi Koni locations

   Getting your current location Getting your current location
   Finding Gridi Koni locations Finding Gridi Koni locations

   6 Tips

   • Recent
   • All Tips
   • Tirana, Albania (4)
   • Pubs (2)
   • Cocktail Bars (2)
   • Nightclubs (1)
   4pmJune 22, 2012
   Cocktail
   • Tirana, Albania

   best place to watch euro 2012 matches

   Save
   Report
   MeduzaJune 10, 2012
   Pub
   • Tirana, Albania

   bravo i qofte atij qe e ka etiketuar meduzen night-club -_-

   Save
   Report
   Si N'ShpiJune 10, 2012
   Cocktail
   • Tirana, Albania

   thon qe bejne cocktaile te mira... por plako me 500 lek ne vende te tjera pij 3 gota

   Save
   Report
   FolíeJune 10, 2012
   Nightclub
   • Albania

   merrni karte UET dhe keni pijet 200 lek me lire <3

   Save
   Report
   RaumJune 10, 2012
   Pub
   • Albania

   bejini te fala xhorxhit te banaku

   Save
   Report
   Universiteti Politeknik I Tiranes (Polytechnic University of Tirana)June 10, 2012
   University
   • Tirana, Albania

   merrni bar dhe top me vete :))

   Save
   Report