Библиотека „Браќа Миладиновци“

Library
Скопје
Save
Share
14 Tips and reviews
Log in to leave a tip here.

Sort:
 • Popular
 • Recent
 • Boyana M.
  Boyana MarkovaMarch 6, 2014
  Been here 25+ times
  Posle 13:00h koga doagja guzhvata e zagushlivo do daska, dzabe otvarash prozorci!
 • 365.com.mk
  365.com.mkFebruary 2, 2011
  Како оди учењето? :) Стегнете заби затоа што нема многу време до следниот испит! Во меѓувреме, чекирајте се тука по полноќ за да ја отклучите Bookworm Bender значката!
 • Filip P.
  Filip PetrovskiDecember 8, 2011
  Been here 10+ times
  Mislam deka e logicno tuka da sum Gradonacalnik. :)
 • Antonio S.
  Antonio StoimenovMay 14, 2015
  Се замолуваат дотичните парови да не се лапаат во читална. Get a room! Знаеме дека се сакате...
 • Igor K.
  Igor KaradzoskiMarch 13, 2015
  Been here 100+ times
  Месечната чланарина ја поскапеле за 100% , а не гледам ништо подобрено ни 2% :/
 • ViRuS M.
  ViRuS MkdJuly 23, 2011
  srede leto nekoj treba da uci
 • Nadica L.
  Nadica LashkoskaOctober 21, 2012
  Been here 10+ times
  Дај бе не си ги оставајте книгите од вечер не е фер за ученици желни за учење :)
 • Emma 👑
  Emma 👑May 3, 2012
  Been here 25+ times
  Se razdenuvaaaaaaa
 • Дефи Д.
  Дефи ДимитроваJune 1, 2012
  Been here 10+ times
  Postojat devojchinja za koi ochigledno e neophodno da se vmetnat dopolnitelno nokshiri vo wc...
 • Vladimir M.
  Vladimir MitreskiJune 9, 2012
  Been here 100+ times
  Klimite ne rabotat! Ne im se iscisteni filtrite 3 godini!
 • Milan S.
  Milan StojanovskiMarch 28, 2013
  Been here 25+ times
  Правниците учат МПП. Левел: Невропсихијатрија
 • JB
  JBMay 26, 2014
  Been here 25+ times
  Zoshto ne smee so kafe?????
 • Igor K.
  Igor KaradzoskiJanuary 24, 2012
  Been here 100+ times
  Posle 00:00 e raj za ucenje :D
 • Dimitar C.
  Dimitar CukalievMarch 19, 2010
  Been here 25+ times
  Дојдете си порано ако сакате клупа со штекер во близина!
200 Photos

Related Searches

 • библиотека „браќа миладиновци“ скопје
 • библиотека „браќа миладиновци“ скопје photos
 • библиотека „браќа миладиновци“ скопје location
 • библиотека „браќа миладиновци“ скопје address
 • библиотека „браќа миладиновци“ скопје
 • biblioteka braka miladinovci скопје
 • brakja miladinovci скопје
 • city library brakja miladinovci скопје
 • gradska bibloteka brakja miladinovci скопје
 • библиотека браќа миладинови скопје
 • библиотека „браќа миладиновци“ скопје

Foursquare © 2017  Lovingly made in NYC & SF