• Photo taken at Keshilli i Ministrave.org by Viktorija G. on 2/7/2013
 • Photo taken at Keshilli i Ministrave.org by Keshilli M. on 10/15/2012

Keshilli i Ministrave.org

Capitol Building
Tirana
Save
Share
37 Tips and reviews
Log in to leave a tip here.

Sort:
 • Recent
 • Popular
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveMarch 22, 2011
  Aksidentohet Ministri i Shëndetësisë. Automjeti zyrtar jashtë rrezikut për skrap Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveSeptember 24, 2010
  Imzot Ilirjatos pasi c'kishëroi priftin mëkatar, kërkon kryepeshkopit Salullatos ta mallkojë http://bit.ly/9alsDz
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveSeptember 12, 2010
  Check the latest news from KeshilliMinistrave.org
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveOctober 15, 2012
  Sot eshte nje dite e shenuar per te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen. Kryeministri Sali Berisha ka ditelindjen dhe mbush plot 68 pranvera.
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveJanuary 22, 2012
  Ne shenje proteste ndaj politikes antikombetare te Edvin Rames dhe puqisteve te tjere, qeveria shqiptare do te hidhet ne nje greve 24 oreshe online ne Facebook, Google dhe Twitter.
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveAugust 16, 2011
  Gjatë karrierës time doktoreske u kam dhënë pacientëve të mi me qindra raporte, por asnjëri prej tyre nuk ka qenë kaq skandaloz si ky i OSBE” Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveAugust 5, 2011
  Policia: Bosi i mafies u arrestua ndërsa ishte me pushime. Berisha: Shqipëria destinacion turistik edhe për mafiozët Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveAugust 3, 2011
  Reagon Këshilli i Ministrave.org ndaj grevës së minatorëve. Berisha: Do mbështesim grevistët pa rezerva. Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveAugust 1, 2011
  Berisha thyen rekordin e notit në Dhërmi. Basha: Rekordin e kryeministrit tim do ta thyej unë në Lana River Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveJuly 22, 2011
  Haxhinasto: Toka jonë nuk i duron cibanët e huaj dhe pordhët europiane. Berisha: Trimi i xha Salos. Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveJuly 18, 2011
  Arrestohen dy kriminelë të rrezikshëm. Tentuan të helmonin me cadra minatorët e ngujuar Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveJuly 12, 2011
  "Saleban" historia e një vizionari - së shpejti në kinema Qeveria Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveJune 26, 2011
  Arrihet marrëveshja me Greqinë për lejimin e camëve. Haxhinasto: Do korrigjohen kartat e identitetit Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveJune 24, 2011
  Sqarim lidhur me lajmet e mediave se Berishën nuk e ka takuar askush ne Bruksel Read more
 • Ermir T.
  Ermir TopiJune 11, 2011
  Been here 10+ times
  Ish-Zv/Kryeministri Ilir Meta në një konferencë për shtyp tek kafja poshtë zyrave të LSI deklaroi shkurt se edhe sikur të ishte ftuar, ai nuk do të shkonte kurrë në një event që nuk ishte e shënuar
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveJune 11, 2011
  PS nuk fton në 20 vjetorin e saj Nanon, Berishën e as Metën. Rama: Ftesa për Berishën ishte hedhur në kutinë e gabuar Read more
 • Ermir T.
  Ermir TopiJune 10, 2011
  Been here 10+ times
  Na të birtë e shekullit të ri, që plakun e lamë në "shejtnin" e tij, u futem ne Facebook për me klikue, ndër statuse të reja dhe me postue...
 • Keshilli M.
  Çiljeta bashkohet me princin e saj blu në Londër. Berisha: Çili po na braktis në një moment të vështirë Read more
 • Keshilli M.
  Nese dikush ju ofron 1500 ose 2000 leke ne kembim te kartes tuaj, atehere ai po ju mashtron. @Keshilli ju keshillon te mos e jepni karten per me pak se 100 Euro (pa tvsh)
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveApril 17, 2011
  Basha shpalos planin madhor të fushatës: 1 milionë të punësuar brenda 2011 Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveMarch 28, 2011
  Berisha ultimatum Gedafit: Dorëzohu ose të erdha Tripoli me Benz One Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveMarch 27, 2011
  Berisha: Kombëtarja e futbollit veproi sic i porosita. Fitorja juej ka terbue Edvin Ramën Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveMarch 26, 2011
  Fitorja ndaj Bjellorusise ishte fitore e qeverise. Salihi shprehet se ja dedikon fitoren kryeministrit Sali. "Kur shenova golin, mendova per Berishen " deklaroi autori i golit.
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveMarch 19, 2011
  Veteranët e UCK reagojnë kundër deklaratës së Haxhinastos. Vijon sqarimi i kryeministrit Berisha Read more
 • Ermir T.
  Ermir TopiMarch 16, 2011
  Been here 10+ times
  Berisha: Lek Plepi nuk do të jetë kandidati ynë për Bashkinë e Tiranës, por i ofrojmë të jetë këshilltar i fushatës së Lul Bashës. Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveMarch 15, 2011
  Berisha: Na e solli ters kjo Japonia. Sapo do ndërtoja centralin bërthamor Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveFebruary 19, 2011
  Berisha: Kur pashë popullin trim që hodhi bustin e Enverit, më vinte të lija kafen përgysëm dhe të bashkohesha me ta Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveFebruary 7, 2011
  Shakira, Rihanna dhe Lady GaGa pranojnë ftesën e Berishës për koncert. Me kusht: Të pranohen në Këshillin Kombëtar të PD Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveFebruary 5, 2011
  Pritet rritja e cmimit të bukës. Berisha: Do ushqehemi me bar jeshil biometrik Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveFebruary 4, 2011
  Opozita demostratë larg bulevardit. Berisha: Ja cilat ishin masat e mbrojtjes kryeministrore Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveNovember 8, 2010
  Europa: Pa viza, Bosnja dhe Shqipëria. Boshnjakët: Hvala Beriša Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveNovember 6, 2010
  Sezoni i Vizave po afron. Oferta më e fundit qeveritare për pasaportat biometrike Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveNovember 5, 2010
  Qeveria: Për neglizhencë dhe thyerje të disiplinës presidentit Topi i ulet rroga Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveNovember 1, 2010
  Publikohet përgjigja e kryeministrit Berisha ndaj kërkesave të opozitës Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveOctober 21, 2010
  Edi Rama nuk fton kryeministrin në dasëm. Berisha: Jam i zhgënjyer Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveSeptember 30, 2010
  Berisha: Sterkaj eshte keqkuptuar. Kam thënë lëvizje e shqiptarëve drejt Europës, dhe jo e deputetëve të mi drejt PS Read more
 • Keshilli M.
  Keshilli MinistraveSeptember 23, 2010
  Në New York u mblodh UNO-ja, fol Sali të lumtë goja Read more
2 Photos

Related Searches

 • keshilli i ministrave.org tirana
 • keshilli i ministrave.org tirana photos
 • keshilli i ministrave.org tirana location
 • keshilli i ministrave.org tirana address
 • keshilli i ministrave.org tirana
 • keshilli i ministrave.org tirana
 • zyra e keshillit te ministrave.org tirana

Foursquare © 2017  Lovingly made in NYC & SF