PxPixel
UPDATE July 15, 2020: We have updated our Privacy Policy. Our Consumer Services Privacy Policy and Enterprise Services Privacy Policy will become effective on August 20, 2020. If you use our services on or after August 20, 2020, you will have accepted our new policies.
X

Planning a trip to Prague?

Foursquare can help you find the best places to go to.

  • Photo taken at U Piráta by Zora P. on 1/11/2017
  • Photo taken at U Piráta by Michaela . on 6/18/2016
  • Photo taken at U Piráta by Sabri E. on 3/19/2015
  • Photo taken at U Piráta by Sabri E. on 6/9/2012
  • Photo taken at U Piráta by Ivan S. on 1/14/2013
Category icon

U Piráta

Restaurant$$$$
Mělník
Save
Share
5.2/10
12
ratings
  • Stars
    Given the COVID-19 pandemic, call ahead to verify hours, and remember to practice social distancing
Tips and Reviews icon11 Tips and reviews
User icon
Log in to leave a tip here.

Sort:
  • Popular
  • Recent
  • T.
    T.August 2, 2020
    Naprosto podprumerna a zbytecna nalejvarna, kterych je v Cechach, bohuzel, porad strasne moc. Kdy tohle zmizi?! Jidlo zoufaly, obsluha mila, pivo klasika, Kozel a PU. Dojem nezanechalo, zapomenu rad!
  • Johana L.
    Johana LínkováJune 3, 2012
    dnes jsem navstivila poprve, krkovicka i kureci steak s pestem paradni, jen salat malinko bez chuti(me vyhovoval), bramborove resty vyborne!Hudbu bych volila jinou, jinak doporucuju
  • Jiří H.heart icon on user image
    Jiří HlaváčNovember 1, 2015
    Milá obsluha, stylové prostředí, celkový dojem ale lehce pokazilo jídlo. Rozpačitá kvalita, které zdaleka neodpovídala cena. :-/
  • Edmund B.
    Edmund BlackadderDecember 7, 2013
    Velmi prijemny podnik. Vyborna kuchyne, tocena kofola, ceny prijatelne ... a prazene mandle ;-)). Mohu jen doporucit, overeno jiz 2x.
  • Daniela T.
    Daniela TrnkovaFebruary 22, 2020
    Jidlo je z polotovaru, zadna kvalita za cenu... na posedeni u piva ok, ale jidlo by se mnelo vylepsit
  • Petr M.
    Petr MalyMay 8, 2012
    Krkovička na barevném pepři je vynikající, obsluha super. Jen kdyby měli nějaké jiné pivo, než klasické duo Gambrinus a Plzeň ;)
  • Martin K.heart icon on user image
    Martin KubelkaJanuary 12, 2014
    Vynikající krkovice na zeleném pepři. Doporučuji se šťouchačkama. Velmi milá obsluha.
  • Sabri E.heart icon on user image
    Sabri ElogeliJune 10, 2012
    Been here 10+ times
    Super obsluha. Prvni a urcite ne posledni navsteva. Na fotce jsou kureci kousky v tabaco omacce a bramborove rösti
  • Terka M.
    Velice příjemná obsluha, skvělé jídlo a dají vám zdarma obyčejnou vodu z vodovodu s citrónem. Super :)
  • Zbyněk Š.
    Zbyněk ŠulcMay 4, 2014
    Restaurace kam se rad někdy vrátím.
  • Lenka D.
    Lenka DědkováJanuary 13, 2014
    Moc dobre a mile.
Photos5 Photos