Горан Петровски-техно

Горан Петровски-техно

FacebookTwitter

Skopje, Macedonia (FYROM)
 • 4 Tips
 • 50 Followers
 • 43 Following
 • 2 Lists
Горан's Lists in All Cities
 • Skopje
 • All Cities
Горан's Top Cities
Skopje
8 Tips
Load More
Load More
Горан Петровски-техно
7 places updated
7 places including Azafràn - Bar Restaurante Español, Хармонија, Ресторан Стара куќа / Old House Restaurant, Equestrian
Горан Петровски-техно
0 places updated
0 places
  Save
  "Квалитетна фитингарија за мебел,кантраки,голем избор на рачки за мебел"
  Hardware
  · Скопје, Македонија
  Save
  "Пробајте лиснато со биено сирење"
  Bakery
  · Скопје, Македонија
  Save
  "CT Computers MK е основана кон крајот на 2007 година и е една од најмладите членки на групацијата ComTrade која се занимава со дистрибуција на ИТ опрема и потрошувачка електроника. Официјален сервис з"
  Tech Startup
  · Скопје, Македонија
  Save
  "Ачик тераса со распространет поглед. Добар патос ( добра димензија)."
  Café
  · Скопје, Македонија
  7.2