365.com.mk's Banner
365.com.mk

365.com.mk

Откријте го најдоброто од она што го крие Скопје! Ви претставуваме места каде можете да пробате вкусни јадења, да испиете шолја кафе со безжичен интернет или пак да ја завршите вечерта со егзотичен коктел и диско музика. Следете нè!
Градски Трговски Центар (ГТЦ)Skopje • December 6, 2010

Да се биде „градоначалник“ на ГТЦ е макотрпна работа. Многу луѓе секојдневно се чекираат за да ја добијат оваа престижна титула. Ах, еве уште еден! :)

Save
Report
Ramstore MallSkopje • December 6, 2010

Во „Рамстор“ ќе најдете сè на едно место! Ако се чекирате тука или во киното 10 пати, најверојатно ќе ја отклучите и значката што сите филмофили ја посакуваат (Zeotrope badge).

Save
Report
Кино КарпошSkopje • October 20, 2010

Ќе добиете екстра Foursquare поени ако ја погалите мачката на кафулето :)

Save
Report
VERO Center / ВЕРО ЦентарSkopje • December 6, 2010

„Џамбо“ е рај за деца! :) Посетете го за да купите подарок за најмалите, но внимавајте на гужвата во викендите.

Save
Report
Broz CaféSkopje • October 20, 2010

Одлично кафе и услуга. Нема Coca-Cola, само Cocta :) Прочитајте ја нашата статија за Foursquare, тука ја пишувавме! Read more

Save
Report
Follows (1,970)
If this page is inappropriate, let us know.