Mona Nay Mona .

Mona Nay Mona .

Twitter

Скопје, Macedonia (FYROM)
 • 14 Tips
 • 87 Followers
 • 89 Following
 • 3 Lists
Mona Nay Mona's Lists in All Cities
 • Skopje
 • Ohrid
 • All Cities
Mona Nay Mona's Top Cities
Skopje
5 Tips
Ohrid
3 Tips
Load More
Load More
Mona Nay Mona .
1 places updated
1 place including Experience Café
Mona Nay Mona .
15 places updated
15 places including TINEX (Центар 2), Coffee Factory Square, Astera "lounge bar & kids club", Cafeteria
  Save
  "Катастрофа! Наплаќаат лежалки и забрането е внесување на пијалоци!"
  Mona Nay Mona .Mona Nay Mona . · July 28, 2016
  Beach
  · Opstina Ohrid, Македонија
  6.0
  Save
  "Катастрофа. 20 мин чекавме да не услужат за на крај да си станеме. Не препорачувам!"
  Mona Nay Mona .Mona Nay Mona . · July 23, 2016
  Restaurant
  · Македонија
  Save
  "Одлична храна и брза и одлична услуга"
  Mona Nay Mona .Mona Nay Mona . · July 23, 2016
  Restaurant
  · Македонија
  Save
  "Unique accessories & clothing. Order To Wear Drama"
  Mona Nay Mona .Mona Nay Mona . · March 26, 2014
  Jewelry
  · Скопје, Македонија
  7.9
  Save
  "Најлоша музика, немаат кашкавал, немаат палачинки... И се тоа- сред сезона!!"
  Mona Nay Mona .Mona Nay Mona . · July 28, 2012
  Hotel
  · Охрид, Македонија
  6.9
  Save
  "Ужас услуга, ми го заебаа мезењето пошо се спори. Мраз и вода чекаш 20 мин. У Ж А С!!! .!."
  Mona Nay Mona .Mona Nay Mona . · July 18, 2012
  Gastropub
  · Македонија