Followers

  No one is following Mona Nay Mona yet.
  Load More

  Following

   Mona Nay Mona isn't following anyone yet.
   Load More

   Mona Nay Mona . locations

   Getting your current location Getting your current location
   Finding Mona Nay Mona . locations Finding Mona Nay Mona . locations

   14 Tips

   • Recent
   • All Tips
   • Skopje, Macedonia (7)
   • Cafés (3)
   • Ohrid, Macedonia (3)
   • Italian Restaurants (2)
   • BBQ Joints (1)
   • Jewelry Stores (1)
   • Pizza Places (1)
   • Hotels (1)
   • Pubs (1)
   Drama StudioMarch 26, 2014
   Jewelry
   • Skopje, Macedonia

   Unique accessories & clothing. Order To Wear Drama

   Save
   Report
   Inex Gorica Hotel OhridJuly 28, 2012
   Hotel
   • Ohrid, Macedonia

   Најлоша музика, немаат кашкавал, немаат палачинки... И се тоа- сред сезона!!

   Save
   Report
   Kaj Jare - At Yare'sJuly 18, 2012
   Gastropub
   • Macedonia

   Ужас услуга, ми го заебаа мезењето пошо се спори. Мраз и вода чекаш 20 мин. У Ж А С!!! .!.

   Save
   Report
   Every DayJune 21, 2012
   Pizza
   • Skopje, Macedonia

   Неубава храна, услуга онака просечно. Не би јадела коа би седнала пак.

   Save
   Report
   ИзлетOctober 7, 2011
   Café
   • Skopje, Macedonia

   Најубаво е насабајле коа нема никој.

   Save
   Report
   Duna ComputersOctober 6, 2011
   Office
   • Macedonia

   4 месеци не ми поправаат ајфон! Сервисот им е за никаде!

   Save
   Report
   Ресторан АЊА (Кеј)September 12, 2011
   Café
   • Skopje, Macedonia

   Клуб сендвич -средно добар, мајонез се доплаќа, а кечапот водест! Муљ! Ни сок не им пијам!

   Save
   Report
   MonaAugust 7, 2011
   Home
   • Skopje, Macedonia

   Гомна да јадете сите шо се чекирате тука, а не сте тука! Проста маса, виделе базен и ајде чек ин! .!.

   Save
   Report
   Ќебапчилница ЖабарJuly 18, 2011
   Restaurant
   • Macedonia

   Fail! Ne primaat kartici!

   Save
   Report
   StazioneMay 2, 2011
   Italian
   • Ohrid, Macedonia

   Xlnt pizza, lasagna and funghi

   Save
   Report
   StazioneMay 2, 2011
   Italian
   • Ohrid, Macedonia

   No wifi- no good.

   Save
   Report
   Гостилница Турист / Gostilnica TuristApril 24, 2011
   BBQ
   • Skopje, Macedonia

   Најмали порции салати, спора услуга и келнери шо не дослушуваат. Утка права!

   Save
   Report
   MediaApril 11, 2011
   Office
   • Pintija, Skopje, Macedonia

   www.mediaskopje.com.mk

   Save
   Report
   EgoApril 7, 2011
   Café
   • Skopje, Macedonia

   Coffee to go

   Save
   Report